HOBIT


!!! TÁBOR PLNĚ OBSAZEN!!!
Název tábora:
Hobit
Termín: 1. 7. - 16. 7. 2017
Místo: Dalešická přehrada
Typ: Stálý, stanový
Pro koho: Kluci a holky od 4. tříd ZŠ
Cena: 3.100,-Kč
Hlavní vedoucí: Ing. Jan Kotačka


V jisté podzemní noře bydlel jeden hobit. Ale nebyla to žádná plesnivá temná díra, byl to docela útulný rozlehlý domov s mnoha spižírnami, ložnicemi a pokoji.   No a jednoho rána náš hobit seděl na své lavičce před norou a kouřil svou dlouhatánskou fajfku. A kolem šel Gandalf. A Gandalf, jak víte, je veliký čaroděj, o kterém koluje mnoho a mnoho historek.
A za Gandalfem přišli Dvalin ,Balin, Kili a Fili, Dori, Nori, Ori, Óin, Glóin; Bifur, Bofur, Bombur a nejdůležitější Thorin. Ještě dnes se náš hobit diví, že se společně s trpaslíky pustil do velikého dobrodružství, jehož cílem bylo získat zpět bohatství ukryté v Osamělé hoře.
A právě tebe zveme na cestu přes Mlžné hory, Temný hvozd, Dračí poušť, abychom se nakonec utkali s drakem Šmakem.

Celé dobrodružství se odehraje na suprovém stanovém táboře na Dalešické přehradě.
Již po 25. vyroste na břehu přehrady malebný tábor pro cca 30 kluků a holek. Máme vlastní flotilu lodí, lanové centrum, hřiště, táborovou kuchyni, indiánský stan, ….
Téměř všichni vedoucí na tento tábor jezdili jako děti a od té doby se sem stále rádi vracejí, mnozí již jako profesionální pedagogové. Uděláme vše pro to, aby se ti s námi na táboře líbilo a zůstalo ti mnoho prima vzpomínek.

Zde se můžete podívat na pár fotek z minulého roku.

 

Sportovní tábor

!!! TÁBOR PLNĚ OBSAZEN!!!
Název tábora:
Sportovní tábor
Termín: 1. - 7. 7. 2017
Místo: Záseka u Velkého Meziříčí
Typ: Stálý, chatkový
Pro koho: Kluci a holky od 8 let
Cena: 2.500,-Kč
Hlavní vedoucí: Petr Krátký


Tábor je určen dětem, které si rády hrají a sportují. Budeme hrát spoustu her na hřišti, na louce, v lese, ve vodě... Celým táborem nás provede táborová olympiáda. Večery strávíme u táboráků s kytarou, zpěvem písniček a opékáním špekáčků. V okolí tábora jsou pěkné lesy, areál na kopanou a volejbalové kurty, velké ohniště. Zrekonstruovaný bazének přímo v tábořišti nabízí příjemné ochlazení v letních dnech. Společně zažijeme velké dobrodružství během noční hry. K dispozici velká klubovna, která umožňuje pobyt dětem i za nepříznivého počasí.

Zde se můžete podívat na fotky z minulého roku.

 

Robinsoni ze Záseky


!!! TÁBOR PLNĚ OBSAZEN!!!
Název tábora:
Robinsoni ze Záseky
Termín: 5. - 11. 8. 2017
Místo: Záseka u Velkého Meziříčí
Typ: Stálý, chatkový
Pro koho: Kluci a holky od 1. tříd ZŠ
Cena: 2.600,-Kč
Hlavní vedoucí: Jana Homolová

 

Táborem se bude prolínat velká dobrodružná hra. Zahrajeme si spousty her ať už na hřišti, na louce, v lese nebo ve vodě. Večery strávíme u táboráků s kytarou. V okolí tábora jsou pěkné lesy, areál na kopanou, volejbalové kurty a velké ohniště. Zrekonstruovaný bazének přímo v tábořišti nabízí příjemné ochlazení v letních dnech. Čeká nás také rozdělávání ohně a vaření v přírodě, zkouška spaní ve stanu nebo pro odvážlivce pod širákem. Pojedeme také na celodenní výlet.

Zde se můžete podívat na pár fotek, jak probíhal minulý rok.

 

Šachový tábor


Název tábora: Šachový tábor
Termín: 20. 8. - 27. 8. 2017
Místo: TCM Jedov u Náměště n.Osl.
Typ: Stálý, budova
Pro koho: Kluci a holky se zájmem o šachy
Cena: 2.850,-Kč
Hlavní vedoucí: Petr Walek


Tábor je určen klukům a holkám do 18 let, kteří šachy hrají nebo s nimi začínají. Dopolední program vyplní šachové přednášky a utkání, odpoledne a večer budeme věnovat sportovním a společenským hrám na hřišti, louce i v lese a při velmi špatném počasí i uvnitř budovy. Večer nás čekají táboráky s kytarou. Neváhejte a přidejte se. Tento rok bude drobná změna oproti předchozím rokům v podobě jiného hlavního vedoucího. Není ale třeba se ničeho obávat, je jím jeden z vedoucích, který byl na třech předchozích ročnících a kterého už většina z vás dobře zná.

Zde se můžete podívat, jak proběhl minulý ročník.

 

Volejbalový tábor na motivy Odysseovy cesty


Název tábora:
Volejbalový tábor na motivy Odysseovy cesty
Termín: 13. - 19. 8. 2017
Místo: Nesměř u Velkého Meziříčí
Typ: Stálý, chatky
Pro koho: Holky od 3. tříd ZŠ
Cena: 2.400,-Kč
Hlavní vedoucí: Igor Hurban

 

Sportovní tábor se zaměřením na volejbal pro začátečníky a pokročilé s celotáborovou tématikou na motivy Odysseovy cesty. Pro všechny účastníky jsou připraveny soutěžně sportovní hry, luštění nejrůznějších šifer, rébusů, tajných zpráv, boj s Kyklopem, čarodějnici Kirke a jinými postavami z řecké mytologie při pomoci Odysseovi dostat se z Tróje na rodný ostrov Ithaka.

 
DSC_1238.JPG
Anketa
Svůj volný čas trávím nejvíce:
 
Mobilní průvodce městem

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM


pro období 1. 2. 2016 - 31. 1. 2020

 

Vnitřní řád DDM