Výsledky obce Náměšť nad Oslavou

Zpět na seznam obcí

Získaná umístění

Umístění Počet
zlato 95x
stříbro 78x
bronz 71x
4. 70x
5. 51x
6. 45x
7. 37x
8. 32x
9. 30x
10. 24x
11. 25x
12. 26x
13. 19x
14. 19x
15. 15x
16. 10x
17. 14x
18. 10x
19. 8x
20. 7x
21. 5x
22. 7x
23. 4x
24. 3x
25. 4x
26. 4x
27. 2x
28. 1x
29. 3x
30. 3x
31. 1x
33. 2x
35. 1x
36. 1x
U kolektivních disciplin se počítá obci pouze jedna medaile za družstvo. Z tohoto důvodu nemusí obyčejný součet níže uvedených umístění přesně korespondovat se součtem uvedeným výše.

Nejúspěšnější sportovci obce (kategorie D1, H1, D2, H2, D3, H3)

Kompletní seznam
Pořadí Celkově Jméno Nejlepší umístění
1. 1. Šírek Adam
6x , 1x , 1x , 1x 4.
2. 2. Křížová Martina
5x , 2x , 1x , 2x 4.
3. 8. Dvořák Šimon
4x , 1x , 2x 5., 1x 10.
4. 15. Vildomec Adam
3x , 1x , 1x 5., 1x 20.
5. 16. Pechová Barbora
3x , 2x 4., 1x 5., 1x 8.
6. 17. Braun Ondřej
3x , 1x 4.
6. 17. Sedlák Matěj
3x , 1x 4.
7. 18. Smolová Dita
2x , 4x , 2x , 1x 4.
8. 19. Sázavská Tereza
2x , 3x , 1x , 1x 4.
9. 21. Staněk Tomáš
2x , 2x , 3x , 1x 5.
10. 26. Horčička Vít
2x , 1x , 1x , 1x 4.
11. 27. Krupičková Natálie
2x , 1x , 1x , 1x 4.
12. 29. Štolfa Marek
2x , 1x , 1x 6.
13. 30. Chlanda Václav
2x , 1x , 1x 7., 2x 10.
14. 31. Hošťálek Martin
2x , 2x , 1x 4., 2x 5.
15. 35. Svoboda David
2x , 1x 4., 2x 6., 1x 14.
16. 37. Chmelíček Vlastimil
2x , 1x 5., 1x 11.
17. 38. Krumpholzová Karolína
2x , 1x 6., 1x 7., 1x 12.
18. 39. Pospíšil Radek
2x , 1x 10., 1x 11.
19. 41. Dolíhal Jiří
2x
Kompletní seznam

Nejúspěšnější sportovci obce (kategorie Ž, M)

Kompletní seznam
Pořadí Celkově Jméno Nejlepší umístění
1. 1. Kříž Tomáš
6x
2. 3. Brymová Nikola
5x , 1x , 2x , 1x 8.
2. 3. Fabíková Eliška
4x , 2x , 1x , 1x 4.
3. 4. Okruhlica Sebastián
3x , 1x , 2x
4. 5. Strížová Vanesa
3x , 2x , 1x 14.
5. 6. Šťáva Dominik
4x , 1x , 2x 4., 1x 7.
6. 7. Jonák Zdenek
3x
6. 7. Křapa Patrik
4x , 1x , 1x 4., 1x 7.
7. 8. Horčička Antonín
2x , 2x
8. 9. Bilá Simona
2x , 1x , 2x , 1x 9.
8. 9. Všetečková Kristýna
4x , 1x 14.
9. 10. Košut Tomáš
2x , 1x 4.
10. 11. Sobotka Ladislav
3x , 2x , 1x 14.
11. 12. Kuráň Martin
3x , 1x , 2x , 2x 4.
12. 13. Budínová Rebecca
1x , 2x , 2x 4., 1x 5.
12. 13. Hrušková Zuzana
3x , 1x , 1x , 1x 6.
13. 14. Milička Matěj
3x , 1x , 3x 4., 1x 7.
14. 16. Klíma Jan
1x , 1x , 1x 4., 1x 6.
15. 17. Matoušek Mojmír
1x , 1x , 1x 7.
16. 18. Plucek Roman
1x , 1x
Kompletní seznam