1. Turnaj Župní florbalové ligy Plk. Švece

V letošním roce jsme děti z florbalových kroužků opět přihlásili do Župní florbalové ligy. Jedná se o jedinou florbalovou soutěž v Kraji Vysočina, kterou je možné hrát v malé tělocvičně.

První turnaj se odehrál v neděli 12. listopadu ve sportovní hale Obchodní akademie Třebíč na ulici Otmarova. Rozjezd do letošní sezony byl opět výborný. V Nejmladší kategorii Mini žáci (2008 a ml.) jsme vyhráli dva zápasy ze čtyř a jeden remizovali. Čtvrtý zápas nebyl bohužel odehrán s důvodu velkého počtu onemocnění dětí v týmu Dalešic. Doufejme, že taková situace již nenastane a nebudou se muset kontumovat další zápasy. Dětem z Dalešic přejeme brzké uzdravení.  V kategorii Mladší žáci (2005-2007) jsme poskládali hned dva týmy, které nastoupily první zápas proti sobě. Mělo to určité výhody, že se v obouch týmech mohli hráči rozehřát a následující zápas byli rozehraní. V nejstarší kategorii (2003-2004) jsou zaregistrovány pouze tři týmy, ale i přesto jsme si zahráli více než dost. Poločas byl o něco navýšen a hrálo se 2x15 minut. V této kategorii jsme si připsali jedno vítězství a jednu remízu. Děkujeme všem hráčům za dobrou reprezentaci, rodičům za podporu v dopravě, rozhodčím a časoměřičům za pomoc při organizaci turnaje a i všem fanouškům, kteří nás přišli na turnaj podpořit. Další turnaj nás čeká v sobotu 9. prosince v tělocvičně Základní školy Husova.