Šachový turnaj v parku

V úterý 5. února uspořádal Dům dětí a mládeže ve spolupráci s Domovem bez zámku - Kavárnou Pohodička a místním Šachovým klubem TJ 2. ročník šachového turnaje v parku.

Turnaje se zúčastnilo 14 hráčů všech věkových kategorií. Hrálo se švýcarským systémem na 5 kol, tempem 2x15 minut na partii. Všichni si dobře zahráli a zejména se i dobře pobavili. Vítězem se stal trenér šachového kroužku a kapitán místního "A" mužstva Petr Mičulka. Vítěz získal lístky na koncert Hradišťanu. Všichni ostatní soutěžící si odnesli drobné odměny ve formě sladkostí a propagačních předmětů DDM. Druhé místo obsadil Petr Krátký a třetí místo Jiří Škaroupka. V kategorii dětí se na prvním místě umístil Václav Motl před Stanislavem Pelánem a Jakubem Zezulou. Děkuji všem za příjemně strávené odpoledne a těším se na příští ročník. Petr Krátký, DDM