Taneční skupina Everybody can dance

Taneční skupina ECD – Everybody Can Dance – nezahálela ani v letošní taneční závodní sezóně.

Holky ve složení Eliška Fabíková, Natálie Nekudová, Simona Chládková, Věra Blažková, Kamila Pelikánová, Sára Jandová, Kristýna Fraňková, Veronika Nekudová a Monika Paukovičová se zúčastnily na konci února závodu O pohár starosty města Kunštátu, kde v převaze street dance skladeb zaujaly porotu svoji skladbou COME ON a obsadily 2. místo ve své kategorii – Výrazový tanec. Hlavní myšlenkou skladby je metafora přetvářky a přizpůsobování svého já společenským konvencím a okolí vůbec. Nejedná se tedy o příliš veselý tanec. Naopak veselá skladba z kategorie Plesová předtančení VÝKŘIK (skladba na směsku písní Karla Gotta) zaujala v sobotu 12. 3. porotu na Oblastních závodech pódiových skladeb v Moravských Budějovicích, kde v kategorii Show Dance – starší obsadila 2. místo.

 

Holky nezahálely ani ve své nejsilnější disciplíně a tou jsou vystoupení na plesech a různých kulturních událostech. V akci jste je mohli vidět na plese PLESKOLES v náměšťské sokolovně, již tradičně na Sportovním plese ve Vícenicích a letos se v rámci plesové sezóny podívaly i do Třebelovic, kde svým půlnočním představením BOKY (skladba na píseň od Ewy Farné) zvedly ze židlí i ty nejzarputilejší netanečníky! Úspěšně reprezentovaly Náměšťsko a naše DDM i na akci společnosti BEL Sýry Česko a.s., na jejímž vánočním večírku rozproudily želetavským krev v žilách. : ) Tradičně se také zúčastnily rozsvěcení vánočního stromu a jiných akcí v okolí Náměště nad Oslavou.

A kde nás můžete vidět v nejbližší době? Přijďte se podívat na tradiční náměšťské akce – čarodějnický průvod nebo Junior Day. Budeme se těšit ; )

 

Velké poděkování patří nejen holkám, které se tréninku věnují ve svém volném čase – většinou o víkendech, ale i vedení DDM a hlavně rodičům tanečnic, kteří ochotně pomáhají a zajišťují poklidný chod ECD.

DĚKUJEME!!! za ECD Olga Juránková

Jménem DDM bych rád poděkoval všem holkám za skvělou reprezentaci a vedoucí Olině Juránkové za skvělé vedení kroužku! Petr Krátký, DDM

 
Anketa
Jaké roční období máš nejraději?
 
DSC_0121.jpg
ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM


pro období 1. 2. 2016 - 31. 1. 2020

 

Vnitřní řád DDM

Výhled rozpočtu DDM Náměšť n. Osl.

Schválený rozpočet střednědobého výhledu dle zákona 250/2000Sb., o rozpočtových pravidlech (plán nákladů a výnosů).

Návrh rozpočtu 2018
Mobilní průvodce městem

GDPR pověřenec