Výlet fotografického kroužku

Jedné lednové neděle, jsme si s některými dětmi z fotografického kroužku udělali výlet na výstavu do hlavního města. Jednalo se o jednu z nejvýznamnějších fotografických výstav u nás, konkrétně tedy o výstavu Czech Press Photo (výstava vítězných fotografií novinářské fotografie). Výstava se konala v krásných prostorách Staroměstské radnice, takže cestou z vlakového nádraží jsme měli možnost vidět nejen Václavské náměstí, ale také orloj.
Na samotné výstavě bylo k vidění mnoho krásných fotografií a každý si mezi nimi našel svého favorita, i když vybrat si v takovém množství fotografií právě tu jednu jedinou, pro kterou každý hlasoval, nebylo vůbec jednoduché. K vidění byla i oceněná videa, která nás všechny také zaujala. Po dvouhodinové návštěvě výstavy jsme navštívil jednoho z největších prodejců fotografické techniky, obchod Foto Škoda, kde jsme se podívali na fotografie absolutních vítězů z předchozích ročníků CPP.

Po hodinovém rozchodu na Václavském náměstí, který každý využil jinak (někdo zvolil obchody a někdo občerstvovací pauzu), jsme se vydali zpátky k domovu. Za všechny účastníky výletu do Prahy si troufám říci, že jsme si celodenní výlet užili a i přes brzké vstávání vše zvládli na jedničku.

 
DSC_1420.JPG
Anketa
Kam se chystáte na jarní prázdniny?
 
ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM


pro období 1. 2. 2016 - 31. 1. 2020

 

Vnitřní řád DDM

Výhled rozpočtu DDM Náměšť n. Osl.

Výhled rozpočtu
Domu dětí a mladeže
Náměšť nad Oslavou

Mobilní průvodce městem