Rok 2013

Adventní čas gymnastek

Gymnastky trávily předvánoční dobu pilným tréninkem pódiových skladeb na vystoupení, která je v prosinci čekala. Mladší děvčata předvedla skladbu Koťata a starší skladbu Rainbow na Dnu otevřených dveří ZŠ Husova, na sokolské vánoční akademii ve Velké Bíteši a na eventovém dnu v OC Freeport. Jednalo se o první vystoupení s novými skladbami a chybičky se objevily, ale i tak se náměšťské gymnastky divákům velmi líbily. DDM děkuje všem trenérkám a pomocníkům za kvalitní zajištění tohoto kroužku a všech akcí s ním souvisejících. (P.K)

Celý článek...

 

Zimní karneval

V sobotu 30. listopadu jsme pro Vás připravili zimní karneval pro nejmenší. Celým karnevalem  nás prováděli herci z jihlavského divadla Bobo. Připravili jsi pro Vás mnoho drobných soutěží, nejrůznějších kouzel a triků. Zazpívali jsme si spousty veselých písniček, na které jsme protancovali botičky až nás z toho boleli nožičky. Všichni jsme si to náramně užili a těšíme se na další karneval. Zde se můžete podívat na pár foteček.

 

Přidávám zde odkaz ke stažení fotek od pana Jiřího Cendelína. A tímto mu také děkuji za pořízení nádherných fotek.
Odkaz ke stažení archivu (cca 215 MB) www.makler-specialista.cz/download/karneval_2013-11-30.zip

Celý článek...

 

Florbalový turnaj

Ve středu 30.října proběhl v tělocvičně ZŠ Husova 1. Florbalový turnaj DDM. Na turnaji se nás mnoho nesešlo, ale i přesto jsme si florbalové dopoledne užili nejvíce jak jsme jen mohli. Poskládali jsme celkově 6 týmů, které jsme rozdělili do dvou kategorií. Dva týmy ze starší kategorie hráli mezi každým zápasem mladší kategorie. Zde se můžete podívat na pár foteček jak to celé proběhlo.
(J. M.)

Celý článek...

 

Zájezd do Bongo Brno

V sobotu 16. listopadu jsme již po několikáté navštívili zážitkový park Bongo v Brně. Čekalo na Nás opět nepřeberné množství skluzavek, trampolín, tajemných chodbiček. Užili jsme si také lezecké stěny kde jsme si změřili síly především mezi sami sebou a sáhli jsme si na dno svých sil. Jako odpočinek jsme brali elektrická autíčka na kterých jsme odjezdili mnoho okruhů. Všem se nám to moc líbilo.  Zde se můžete podívat na pár snímku jak to celé probíhalo.
(J. M.)

 

Celý článek...

 

Drakiáda

V sobotu 19. října proběhla tradiční velká drakiáda na poli nad vlakovým nádražím. Jako minulé roky proběhly soutěže o nejkrásnějšího draka a nejlépe létajícího v potaz se také bralo jestli je drak domácí výroby či kupovaný. Počasí  nám doslova přálo byl krásný slunný den s lehkým vánkem v zádech. Účastnici nám to vůbec nezjednodušovali, protože soutěžících draků bylo spousty a všechny byli krásné a originální. Hodnocení draků tedy byl nelehký úkol pro porotu. Všichni jsme si to na kopci užívali a poté jsme se odebrali na zahradu DDM kde jsme si opekli špekáčky zaskákali na trampolíně a mnoho dalších věcí. Však se podívejte sami jak to celé probíhalo.
(J.M.)

 

Celý článek...

 
More Articles...
Anketa
Jaké roční období máš nejraději?
 
IMG_2903.JPG
ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM


pro období 1. 2. 2016 - 31. 1. 2020

 

Vnitřní řád DDM

Výhled rozpočtu DDM Náměšť n. Osl.

Schválený rozpočet střednědobého výhledu dle zákona 250/2000Sb., o rozpočtových pravidlech (plán nákladů a výnosů).

Návrh rozpočtu 2018
Mobilní průvodce městem

GDPR pověřenec